.

.

MP Studia - мирис на нежност - Преброен комплет за вкрстено бод 8,25 x 10 27 брои Линда 26 бои серија Акварела А -032

MP Studia - мирис на нежност - Преброен комплет за вкрстено бод 8,25 x 10 27 брои Линда 26 бои серија Акварела А -032

DEN 552.48

Количина на стоки
Тековен

36 бои Теми : Floss DMC. Завршена големина : 21*25 см (9,25 "x 10"). Рамката не е вклучена. Ткаенина : Звеигарт (Линда 27 КТ). Брошура : Табела во боја. Вклучен англиски, шпански, француски, италијански и германски прирачник. Одличен квалитет. Одлична идеја да се направи подарок. Пратеникот Студија е руски производител на комплети за ракотворби. Меѓу неговите производи има над 700 артикли на крос-бод, работа со мушка, лента, комплети за хестич, необични методи за занаетчиство (Хардангер, Холбејн) и готови комплети. MP Studia нуди комплети на различни нивоа на потешкотии за кој било вкус и буџет. Изразувајте ја својата loveубов кон уметноста и занаетите со овие прекрасни комплети за вкрстени бод! Пронајдете комплет со тематски за кој било вкус! Сликите во боја на вода се фасцинираат на прв поглед со нивната леснотија и транспарентност. Студио“ ја постави целта да ги пренесе сите магии и воздушни уреди на акварели во везови. Вака се роди новата серија на премиум вкрстени бод-бод „Вокварел“. Новата линија привлекува со едноставна и разбирлива Слики : Прошетка на loversубовници во есенски парк, морски предели, детски приказни-секоја од сликите носи бесконечен проток на позитивни емоции и топлина.

Други карактеристики

Најдобри понуди