.

.

Месечината Облик Бетонски Цвет Тенџере Мувла Сочен Саден Сад Вазна Силиконски Мувла Свеќа Држач За Пенкало Мувла Епоксидна Смола Гипс Цемент Глина Мувла

Месечината Облик Бетонски Цвет Тенџере Мувла Сочен Саден Сад Вазна Силиконски Мувла Свеќа Држач За Пенкало Мувла Епоксидна Смола

DEN 1000.00

Количина на стоки
Тековен

Големина може да се користи цемент/ глина/ гипс/ смола, ако да се направи биро пенкало занает Материјал : изработен од мек флексибилен силикон, еднократно, лесен за демулдирање, нелеплив, отпорност на температура-40-230 степени целзиусови (-104°F 4 446°F).Лесна употреба и чистење. Уникатен подарок : Совршен подарок за роденден, туш за бебиња, Денот на Благодарноста,Божиќ, Денот на Мајката, денот на Вљубените, новогодишниот подарок и така натаму. Спецификации : Материјал : Големина На Силиконски Калап : 11х11х9см/4, 33х4, 33х3, 54во Завршена Големина На Производот : 9, 5х9, 5х7см/3, 74х3, 74х2, 75 инчи Тежина На Мувла : 340гр/12оз Пакувањето вклучува : 1 х Бетонски Мувла за Саксија.

Други карактеристики

Најдобри понуди