.

.

Пента Ангел 1 Бело Дрво Лабави Монистра Природни Недовршени Тркалезни Дрвени Монистра Обоени Дрво Растојание Топка Накит Наоди Шарм ЗА Сам Занает Изработка, 50 парч

Пента Ангел 1 Бело Дрво Лабави Монистра Природни Недовршени Тркалезни Дрвени Монистра Обоени Дрво Растојание Топка Накит Наоди

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Материјал : изработен од квалитетно дрво, мазна површина, боја : бела Дијаметарот на дрвените монистра е 1", дијаметарот на дупката е 5мм, одличен за самостојни уметнички и занаетчиски проекти. Одлично за правење бројаници и создавање природен изглед, декорација за светилки за разубавување на домот. Дрвените мониста се одлични за различни уметнички и занаетчиски проекти, како што се нараквици, ѓердани, фаќачи на соништа, изработка на накит, копчиња, осветлување, фаќач на соништа. Нашата продавница има 30 еднобојни дрвени монистра, доколку ви требаат други обоени монистра, можете да не контактирате.

Други карактеристики

Најдобри понуди