.

.

Paperо Парк Хартија Компанија EPPDIE592 Гулаб На Мирот Умре Во Собата

Paperо Парк Хартија Компанија EPPDIE592 Гулаб На Мирот Умре Во Собата

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

Paperо Парк Хартија Компанија EPPDIE592 Гулаб На Мирот Умре Во Собата Умре сет вклучува гулаб и " мир " збор умира. Paperо Парк Хартија Компанија. бележник предмети; картичка одлуки материјали. Оваа тенка метална матрица пресекува картон и други тенки материјали. Користете рачна машина за сечење матрици за да ги исечете облиците од картон или хартија со шема. Поставете ги готовите дизајни на вашата следна картичка или распоред на бележници за да и дадете рачно изработен изглед.

Други карактеристики

Најдобри понуди