.

.

Instarry DIY 5D Дијамант Сликарство Целосна Вежба Сончоглед Кристали Везење Соба Декор Занает Колекции 47, 2x23, 6 инчен

Instarry DIY 5D Дијамант Сликарство Целосна Вежба Сончоглед Кристали Везење Соба Декор Занает Колекции 47, 2x23, 6 инчен

DEN 607.84

Количина на стоки
Тековен

●Голема Големина € 5 D дијамантско сликарство со големи димензии значи појасни обрасци и поживописни детали Шарени и тродимензионални, поубави од везот со вкрстен бод. Ќе уживате во задоволството од правењето. Доживејте го чувството да бидете уметнички сликар. Пенливи! 26 Аспекти ● Instarry избира кружен дијамант со повисока цена, кои се супериорни во сјајот и издржливоста во споредба со квадратниот дијамант. Уникатната изработка сече повеќе аспекти на дијамантот. Во споредба со другите дијамантски слики, тоа е поубаво. Споделете го! Завршувањето на дијамантската уметност САМ е процес на прилагодете се и споделете среќно време со вашите пријатели. Тоа може да го намали стресот, да доживее чувство на остварување. Ќе се подобри во едукативна соработка родител-дете кога ќе ја завршите оваа слика со дијаманти со вашето дете. ●Висококвалитетно Платно● Комплетите за уметност Со дијаманти Со Вграден дијамант е водоотпорно сликарство со висока дефиниција, нетоксично, нетоксично, заштитено од животната средина, целосна вежба, со детални упатства и совршено совпаѓање на боите. Симболите и буквите се многу лесни за гледање и читање, дури и за почетници. ●По Услугата● Ако ви недостасува дијамант, ние ќе ви обезбедиме бесплатна услуга за повторно испраќање дијаманти. Готовото дијамантско сликарство може да се зачува со децении како ново. Погоден за украсување дом, спална соба, канцеларија, ресторан, бар, итн. И тоа е добар подарок за роденден и фестивали. 1* Дијамант Сликарство & Дијамант Комплет И Пинцети. 2* Алатки (Дијамантско Пенкало, Послужавник За Дијаманти, Цврст Лепак). Бренд : Инстари. Вметнување Област : Целосна Вежба. Облик : Кружен Дијамант. Материјал : 5д Смола Дијамант, Платно. П : дали треба да подготвам други алатки?. О : производот ги содржи сите алатки и материјали што ви се потребни. Само треба да уживате. П : Кружен или квадратен дијамант? Дали е ова делумна или целосна површина за лепење?.

Други карактеристики

Најдобри понуди