.

.

Неизводливи Бела &засилувач; Зелена Цветни Лента , Матични Жица, Цвет жица &засилувач; Машина. Светло &засилувач; Темно Зелена Цвет Ленти За Букети. САМОСТОЈНИ Цветни

Неизводливи Бела &засилувач; Зелена Цветни Лента , Матични Жица, Цвет жица &засилувач; Машина. Светло &засилувач; Темно Зелена Цвет

DEN 159.84

Количина на стоки
Тековен

ВРЕДНОСТ ПАКЕТ : секоја масовна цветна лента и жица вклучува бела, светло зелена, зелена и темно зелена (4 парчиња) (5g секоја боја), стебло цвет жица (100 парчиња) (26 мерач), Цвеќарница Венец Жица (30м) (22 мерач) и цветни жица машина ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : овој комплет за цветни аранжмани може да се користи ЗА САМОСТОЈНИ букети, венци, бутониери, декор за вазни, цвеќарница, жаби, кафез, декор за перници, декор за шишиња, стомна, рамка за фотографии, бележник и многу повеќе. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : цветни ленти и комплет за корсажа е направен со најквалитетен еколошки легиран материјал. Прецизно произведени за да обезбедат мазна површина и совршена завршница. СОВРШЕН ПОДАРОК : овој избран сет на бели и зелени цветни ленти е совршен подарок за деца, тинејџери, млади возрасни и возрасни кои ќе обезбедат часови забава дома. Најдобар комплет за алатки за цвеќарство за цветни аранжмани.

Други карактеристики

Најдобри понуди