.

.

Лабораторија Микроскоп Опрема 23.2 мм Микроскоп Камера, 30мм 30.5 мм Електронски Окуларот Адаптер Прстен Микроскоп Додатоци

Лабораторија Микроскоп Опрема 23.2 мм Микроскоп Камера, 30мм 30.5 мм Електронски Окуларот Адаптер Прстен Микроскоп Додатоци

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

Големина на монтирање на микроскоп : 23,2 мм Големина На Монтирање : 30мм 30,5 мм. Големина На Поврзување На Микроскоп : 23,2 мм 30мм 30,5 мм. Додатоците За Микроскоп Користат Висококвалитетни Материјали, Издржливи, Стабилни Перформанси, Клиентите можат Лесно да Го Користат. Имаме Многу Видови Додатоци За Микроскоп, Ве Молиме Контактирајте Не. Ние Се Стремиме Да Ви Обезбедиме Најквалитетен Производ И Најдобро Искуство На Клиентите. `+ЗАБЕЛЕШКА ние сме посветени на обезбедување на клиенти со висококвалитетни производи и задоволителни услуги. ако не сте целосно задоволни, ве молиме слободно контактирајте не во секое време.

Други карактеристики

Најдобри понуди