.

.

Микроскоп Додатоци За Возрасни Деца Биолошки Микроскоп Кондензатор 1.25 Фино Фокус 39мм Собирање Огледало Леќа

Микроскоп Додатоци За Возрасни Деца Биолошки Микроскоп Кондензатор 1.25 Фино Фокус 39мм Собирање Огледало Леќа

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Теорија : Биолошки Микроскоп Цевка за цртање : кондензатор.25 Кондензатор Прилагодлива Висина Сите Метал. Исклучителната изработка обезбедува стандардни големини на производи и долг век на траење. Изработен од висококвалитетен материјал, има висока цврстина, цврстина и не е лесен за ' рѓа. Ако се чувствувате незадоволни, слободно контактирајте не и ветуваме дека ќе ви дадеме задоволно решение, замена или итно враќање на средствата.Ние ќе го цениме за вашето трпение и љубезно разбирање!Материјал : Сооднос На Зголемување На Металот : 500x & Недоволно Количество : 1pcs Package вклучува : 1 x Кондензатор.

Други карактеристики

Најдобри понуди