.

.

Комплет Додатоци за микроскоп за Возрасни 20,2 мм 5Х 10Х 20Х 50Х 100Х Биолошки Микроскоп Објектив Лабораторија Потрошен Материјал

Комплет Додатоци за микроскоп за Возрасни 20,2 мм 5Х 10Х 20Х 50Х 100Х Биолошки Микроскоп Објектив Лабораторија Потрошен Материјал

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

Број на модел : 5 X 10 X 20 X 50 X 100 X Тип На Производ : Микроскоп Помошна Леќа. Користи висококвалитетни материјали, издржливи, стабилни перформанси и може да се користи долго време time.An суштински додаток за микроскоп. Е практичен додаток, лесен за инсталирање. Само горенаведената содржина на пакетот, другите производи не се вклучени. Ве молиме дозволете грешка од 0-1 инчи поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард.

Други карактеристики

Најдобри понуди