.

.

Dudaacvt 7x5ft Среќен Ден На Мајката Позадина Цвет Позадина Денот На Мајката Партија Позадина Денот На Мајката Декорација На Настанот Банер

Dudaacvt 7x5ft Среќен Ден На Мајката Позадина Цвет Позадина Денот На Мајката Партија Позадина Денот На Мајката Декорација На Настанот Банер

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

1Големина : 7 х5 стапки (2,1 х 1,5 м); Мајки Ден Позадина, Лесен, лесно складирање и носење.Материјал : тенок винил. тоа НЕМА водоотпорен, издржлив, јасен, не-отсјај, избледени отпорни, повторна употреба, без рабови,.Користејќи серија високотехнолошки дигитален дизајн и компјутерски печатени, тоа го прави ефектот на снимање пореален и пошарен.Идеален за Новороденче, Ден На Вљубените,Ден На Мајките,Бебе, Деца, Дипломирање, Свадби, Празник, Роденден, Забава, Божиќ, Ноќта на Вештерките, фотографија На Производи, какви било позадини или прикази на видео и фотографии. Ве молиме Запомнете : главната слика на производот е да го покаже ефектот, позадините не се вклучени.Сите компјутерски екрани се различни во корекција на бои, суптилната разлика во бојата е нормална. Добредојдовте Во Дудааквт Фотографија Позадина Продавница. Обезбедуваме различни професионални фотографски позадини за разни празнични забави, роденденски забави, Божиќ, Ноќта на Вештерките, декорација на домот, свадби, тушеви за бебиња, декорација на трпеза итн.

Други карактеристики

Најдобри понуди