.

.

Ujd Farrier Алатки Професионални Farrier Алатка Колекции Копита Rapp Копита Копита Копита Нож Коњи Копита Тримери Алатки Погоден За Копита Кастри За Коњи/Магариња Rapp Копита ?

Ujd Farrier Алатки Професионални Farrier Алатка Колекции Копита Rapp Копита Копита Копита Нож Коњи Копита Тримери Алатки Погоден За

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

♞【Поставете Алатки За Нега на Копита За Коњи ● нашата алатка за потковица вклучува Нож За Копита Нож За Потковица Копита Копита Копита Копита Ножици и четка За Потковица Четката за потковица и копита за коњи е дизајнирана со рачки против лизгање, кои ви се лесни за држење и манипулирање, спречувајќи ги да ви се лизгаат од раката за време на употребата. ♞€Висококвалитетна копита rasp q датотеката за потковица е изработена од јаглероден челик т12 челик, со висока цврстина, цврстина и издржливост, и не е лесно да се скрши. Точниот раб е поагресивен, а двостраната датотека може ефикасно да го отстрани вишокот ѕид на потковицата и може да се користи подолго време. Тоа е идеална алатка за витези. ♞€Коњи Копита Кастри Алатки Q Коњ Копита Брадавица е многу погоден за сечење на ноктите, отстранување на копита ѕид, лесно да се намали, што го прави повеќе заштеда на трудот. Кога станува збор за да бидете сигурни дека вашите животни се добро исечени, овој сет ги надминува очекувањата. Изработени од квалитетни материјали, можете да обезбедите чисти парчиња и мазна завршница. ♞●Одличен производ●Одличен комплет за стартување за средување копита.Комплет за потковица изработен од висококвалитетен метален материјал, цврст, издржлив за долготрајна употреба, не е лесен за кршење.Професионален Комплет За Алатки за Поправка На Копита главно се користи за маникир со коњски нокти, чисти потковици и ќе имате добро искуство со јавање или трки. ♞●Нашите алатки за поправка на копита се погодни за луѓе} младоженци, земјоделци, коњи, мажи, сопственици на коњи, ковачи, ветеринари и витези. Изберете нас и ќе добиете четка во форма на потковица како подарок за вас. Донесете попогодно искуство за вашата работа за чистење. Потковица избере четка (боја/стил случаен). Ви благодариме што ја посетивте мојата продавница!♞Професионални Комплети За Алатки Фариерсо хуманизиран дизајн на рачката, ја прави датотеката поудобна за употреба.

Други карактеристики

Најдобри понуди