.

.

110 ПАРЧИЊА Антички Сребрен Накит Изработка На Шарм Материјали Изработка W4CY5C Потковица Коњ Копита

110 ПАРЧИЊА Антички Сребрен Накит Изработка На Шарм Материјали Изработка W4CY5C Потковица Коњ Копита

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

110 ПАРЧИЊА Антички Сребрен Накит Изработка На Шарм Материјали Изработка W4 CY5 C Потковица Коњ Копита Големина : 30х22х2мм(1,17"х0, 87 " х0, 08"), Дупка : 2,41 мм. Број На Предмети : 110 Предмети. Илјадници накит што прават шарм наведени во мојата продавница, само пребарајте ги оние што ги сакате. Боја : антички парче, Изработен Од Легура На Цинк. Сликите се само за повикување, ве молиме проверете го следното детално мерење за да ја изберете точната големина и дозволете разлики од 1-2мм поради рачно мерење, благодарам. 110 ПАРЧИЊА Антички Сребрен Накит Изработка На Шарм Материјали Изработка W4 CY5 C Потковица Коњ Копита.

Други карактеристики

Најдобри понуди