.

.

Западна Суровина Делукс Седло Торба За Носење

Западна Суровина Делукс Седло Торба За Носење

DEN 2687.20

Количина на стоки
Тековен

Цврста Школка Од Кордура со свиленкаста постава и мека подлога Патенти со тежок мерач со целосна должина. Прилагодлив најлонски ремен за рамо со дното на бравата. Преден џеб со патент за складирање. Заштитете го вашето седло од испакнатини и модринки Со Западната Западна Луксузна Торба За Носење Делукс Седло. Цврстата Обвивка Од Кордура, мекото полнење и свилената постава ќе го заштитат вашето седло за време на транспортот и сотражата. Патентите со целосна должина и тежок мерач овозможуваат лесен пристап до вашето седло. Карактеристики и прилагодлив најлонски ремен за рамо и свиткано дно за да се контролираат стегите. Предниот џеб со патент е одлично место за чување ракавици и додатоци.

Други карактеристики

Најдобри понуди