.

.

Кашел Крстоносец Мазга Мува Маска Со Долг Нос И Уши, Сива, Мазга Годишниот

Кашел Крстоносец Мазга Мува Маска Со Долг Нос И Уши, Сива, Мазга Годишниот

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

Маска За Мувла Со Уши Забелешка сите големини на мазги и магариња имаат 13" уши. Оценето #1 од лекарите и публикациите за коњи за удобност, дизајн и вклопување. Ѕвездена заштита од муви и инсекти. Најлонската микро-мрежа со мека облога блокира 70% од штетните УВ зраци. Отворот на сплит-врвот, дупката за предната брава ги одржува коњите удобни.

Други карактеристики

Најдобри понуди