.

.

Телефонска Линија Игри 3.0 Стапки На Глувчето Лизгалки Компатибилен Со Гејмерски Глушец

Телефонска Линија Игри 3.0 Стапки На Глувчето Лизгалки Компатибилен Со Гејмерски Глушец

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

ДИЗАЈНИРАН ЗА гејмери-Лизгалки за глувци со Телефонски игри е дизајниран за професионални гејмери Замена на стапалата на глувчето што ја зголемува вашата контрола и точност со обезбедување на најмазно и најконзистентно лизгање,Намалете го триењето помеѓу глувчето и подлогата на глувчето. Заштитете ги стапалата на глувчето и подлогата на глувчето и зголемете го нивниот животен век. Компатибилен ласерски и оптички глушец. ПОДОБРО ИСКУСТВО СО ИГРИ-Лизгалките за глувци со телефонска Линија можат да го намалат триењето на стапалата на глувчето, Помазното лизгање помага да се намали напнатоста на стисокот што ја подобрува точноста и го намалува напрегањето на зглобот за подолги и попријатни сесии за игри,надградете го вашето искуство со игри! [Препорачуваме да се совпадне Со Телефонска Линија Игри Глувчето Анти Лизгање Лента & Игри Глувчето Рампа И Глувчето Банџи за подобро искуство игри!]. СПЕЦИЈАЛНО КАЛИБРИРАНА ДЕБЕЛИНА-Дебелината е специјално дизајнирана за овој модел на глушец за замена на старите стапала на глувчето, обезбедува идеална висина на стапалата, овозможува непречено и прецизно работење на глувчето. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ-Изработен со 100% тефлонски тефлон од девствено одделение како основен материјал со Игри со Телефонска Линија специјално третман На површината На сребрениот материјал Ф4, помазен од обичните тефлонски производи.

Други карактеристики

Најдобри понуди