.

.

Zopsc 61keys Mechanономија Механички Игри Тастатура Жичен Игри Тастатура Боја Мешање На Светлината Клуч Линија Поделба Тип C Игри Тастатура За PCMac GamerWindows

Zopsc 61keys Mechanономија Механички Игри Тастатура Жичен Игри Тастатура Боја Мешање На Светлината Клуч Линија Поделба Тип C Игри

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Компактна Големина Лесно Носење : оптимизираниот распоред од 61 копче сепак ги задржува функциите на комплетната тастатура како мали и разумни, поедноставувајќи ја сложеноста и олеснувајќи го носењето Светлина За Мешање на бои : Ладно и шарено сечење по желба, разновидни светлосни ефекти по желба, прилагодете ја брзината на светлината и осветленоста, проѕирно јасно капаче за клучеви, за да создадете поинакво ладно и шарено чувство. Fourономија : четири прекинувач е опционален, ви даде поинакво искуство со чувство,црн прекинувач,зелен прекинувач, црвен прекинувач за игри и канцеларија; Кафеавиот Прекинувач е погоден за домашна канцеларија. Designономскиот дизајн на распоред го намалува притисокот на зглобот и го прави поудобен за употреба. Поделба на Клучната Линија : Целосен клуч без удирање. Тип Ц жична врска, раздвојување на клучната линија, приклучок и игра; во исто време притиснете го целосното копче е неконфликтно, брз одговор, чекор за брзо работење. Компатибилни Системи : За Windows2000, За Мене, За Xp, За Виста, За Победа 7, За Хармониос, за Победа 8, За Победа 10, За Андроид, За Ios, Итн. Компактна Големина Лесно Носење : оптимизираниот распоред од 61 копче сепак ги задржува функциите на комплетната тастатура како мали и разумни, поедноставувајќи ја сложеноста и олеснувајќи го носењето 2. Светлина За Мешање на бои : Ладно и шарено сечење по желба, разновидни светлосни ефекти по желба, прилагодете ја брзината на светлината и осветленоста, проѕирно јасно капаче за клучеви, за да создадете поинакво ладно и шарено чувство 3. Fourономија : четири прекинувач е опционален, ви даде поинакво искуство со чувство,црн прекинувач,зелен прекинувач, црвен прекинувач за игри и канцеларија; Кафеавиот Прекинувач е погоден за домашна канцеларија.

Други карактеристики

Item Type:
Mechanical Keyboard
Connection Mode:
Support Type C Wired
Light:
Color Mixed Light, Multiple Luminous Modes
Key Position Conflict:
Full Key Without Punch
Ergonomics:
Support
Package List:
1 x Mechanical Keyboard :
1 x Key Puller :
1 x USB Cable:

Најдобри понуди