.

.

Rlsoco Тешко Случај За Corsair Scimitar/Harpoon/Ironclaw/Ноќен Збор/Темно Јадро/Сабја RGB Игри Глувчето

Rlsoco Тешко Случај За Corsair Scimitar/Harpoon/Ironclaw/Ноќен Збор/Темно Јадро/Сабја RGB Игри Глувчето

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

●Мулти Компатибилност оваа општа футрола за гејмерски глушец работи со безжичен гејмерски глушец Корсар и жичен глушец исто така (забелешка : овој случај може да го држи глувчето под големина : 14СМ*10СМ*5СМ) ●Супериорни Материјали надворешната обвивка е цврстите и издржливи 1680д материјали направени и поставата користи одлична ЕВА И ткаенина, не само со мек допир, туку и го штити уредот. ●Лесно Носење компактниот и лесен дизајн го олеснува носењето, а опремен е со еластична мрежеста торба со висока густина, која може да го прошири просторот за кабли за складирање, додатоци како слушалки. ●Специјален Дизајн постои прилагодлив и леплив ремен што може да го задржи глувчето за игри на место и да спречи премногу лулање. ★Во Споредба со пазарните производи, нашиот случај е направен од зелени материјали. Сите наши производи користат квалификувани Материјали, кои Рохс сертифицирани! Цврста обвивка со едногодишно уверување.

Други карактеристики

Најдобри понуди