.

.

АСУС ТУФ Гејмерски Жичен Mономски Гејмерски Глушец 7.000 Оптички Сензор ДПИ, 7 Програмабилни Тактилни Копчиња, АУРАСИНК Ргб Осветлување, Лесна Градба, Издржливи Преки

АСУС ТУФ Гејмерски Жичен Mономски Гејмерски Глушец 7.000 Оптички Сензор ДПИ, 7 Програмабилни Тактилни Копчиња, АУРАСИНК Ргб Осветлување,

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Демонот Убиец & АСУС тимови за возбудлива нова колекција игри Ergономски и лесен за удобно маневрирање со голема брзина користејќи држач за канџи или дланка. Игри на среќа-одделение 7000-дпи оптички сензор за пиксели-прецизно следење, плус две КОПЧИЊА ЗА ДПИ за прилагодување на чувствителноста при летање. Потврдено за тешка должност со специјализиран слој за дополнителна издржливост, прекинувачи со 20 милиони кликања и тефлонски стапала изградени за употреба до 250 километри. Прилагодливо ASUS Aura Синхронизирање НА RGB осветлување со синхронизација на вкрстен уред за бесконечни можности за осветлување. Седум тактилни, програмабилни копчиња и меморија на одборот за прилагодени конфигурации на копчиња за да ви овозможат да играте на вашиот пат, каде и да одите. Оружје II алатка со обемни контроли и интуитивен ИНТЕРФЕЈС за лесни поставки за да го направите глувчето свој.

Други карактеристики

Најдобри понуди