.

.

Аркелиј тешко носење кутија за случај на потрага 2, кутија за складирање за елитни ленти со додатоци за контролори на слушалки и контролори на допир, погодни за пату

Аркелиј тешко носење кутија за случај на потрага 2, кутија за складирање за елитни ленти со додатоци за контролори на слушалки

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Мал простор и голем капацитет : Случајот за носење Arkeiliy е дизајниран за Quest 2, што е погодно за складирање и патување, можете компактно да ги поставите вашите слушалки за Quest 2 VR, контролор на допир, елита лента, адаптер за напојување и USB кабел Материјали со висок квалитет : Службениот случај за потрага 2 е изработен од висококвалитетно трајно ЕВА и високо-водоотпорна водоотпорна крпа во Оксфорд, со густа заштита, отпорен на шок, отпорен на притисок, водоотпорен и дизајн отпорен на гребење, што може подобро да го заштити Вашата слушалка за VR. Ексклузивен дизајн : Mini Case дизајниран од Arkeiliy за потрага 2. со подобрени двојни патенти и трајна лента за рака, случајот обезбедува одлична безбедност и преносливост за носење наоколу. Удобно се вклопува во место : линеарен дизајн на високо ниво, величествен, висок степен. Во внатрешноста на случајот е вграден простор за складирање и фиксен еластичен опсег вграден додатоци за VR на нивно место. Шокпроизводен, стилски анти-гребење. Забележете : Не е вклучен и контролорот за потрага 2 и контролорот на допир. Ние нудиме доживотна услуга за клиенти, ве молиме слободно контактирајте не ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ние ќе ви обезбедиме најдобра услуга. Потрагата 2 за носење случај на носење на VR дизајниран за мерките за потрага 2 14,6 x 9. Големиот куфер за потрага по простор и мала тежина 2 е преносен, ви носи релаксирачко и пријатно патување или одење во куќа на пријател; Кога не користите слушалки VR, исто така е добар избор за организирање на складирање дома, сите-во-едно пакувања, внатрешни пред-исечени жлебови, безбедно држете ги слушалките за VR, 2 контролори на допир и елитната позиција на лентата, во место, во место, Плус два лента за фиксирање за да се осигурате дека нема лесно да се мавтаат и да се движат во движење.

Други карактеристики

Најдобри понуди