.

.

757 Авион Експанзија Пакет за КОМПЈУТЕР

757 Авион Експанзија Пакет за КОМПЈУТЕР

DEN 468.80

Количина на стоки
Тековен

Ги користи најновите графички техники за реални ефекти на осветлување на авиони и зачудувачки надворешни текстури Импресивни звучни комплети и За моторите Ролс-Ројс РБ211 и Прат И Витни. Прилагодена динамика на летот со пресметки на гориво и тежина врз основа на реалните 757 референци. Целосно дополнување на светлосните ефекти од врвовите на крилата и опашката до пилотската кабина и прозорците на патниците. Висококвалитетниот интерактивен 3Д ВИРТУЕЛЕН кокпит обезбедува функционалност што недостасува на стандардните FSX авиони. 757 авион се одликува со 757-200 и 757-300 и во моделите На моторот Ролс-Ројс и Прат И Витни со висококвалитетни звучни комплети за двата типа на мотори заедно со текстури со супериорен квалитет. Прецизно деталните авиони доаѓаат во модели на крила и не-крила со 24 супер-висока резолуција, интерактивни 3Д ВИРТУЕЛНИ пилотски кабини комплетни Со Прилагоден Компјутер за Управување со Летови и точни анимации.

Други карактеристики

Најдобри понуди