.

.

NC Новиот ланец на кучиња, голем синџир на кучиња Златен Мулах Брадоски влечен јаже одење кучиња јаже јака јака миленичиња за миленичиња, јака-редалфлак

NC Новиот ланец на кучиња, голем синџир на кучиња Златен Мулах Брадоски влечен јаже одење кучиња јаже јака јака миленичиња за миленичиња, јака-редалфлак

DEN 379.20

Количина на стоки
Тековен

Влечење на кука отпорна на корозија, влечење на кука без мртов агол е погодна Осум нишки јаже не дозволуваат доказ за експлозија на рака. Влечење на кука отпорна на корозија, влечење на кука без мртов агол е погодна. Осум нишки јаже не дозволуваат доказ за експлозија на рака. Категорија на производот : Боја на влечење на појасот : , тип на јака - сина плус црна, тип на јака - црвен плус црн материјал : Полиестерски спецификации (должина и ширина) : m број (погоден за 15-35 кг), л број (погоден за 35-70 kg), XL (погоден за 60-120 кг) Увезено : Нема категорија : синџир за миленичиња, појас на јаже.

Други карактеристики

Најдобри понуди