.

.

СЛАТИОМ Куче Кревет Мат Отстранлив Водоотпорен Куче Кревети Оксфорд Дното Ортопедски Душек Кревети За Мали Средни Големи Миленичиња

СЛАТИОМ Куче Кревет Мат Отстранлив Водоотпорен Куче Кревети Оксфорд Дното Ортопедски Душек Кревети За Мали Средни Големи Миленичиња

DEN 6056.00

Количина на стоки
Тековен

Висококвалитетен душек за кревет за кучиња : цврстиот водоотпорен ленен материјал и тешката подлога го прават водоотпорен и отпорен на масло, а облогата од памучни влакна го прави издржлив и може да се користи долго време Погоден за мали или големи кучиња. Супер душек 100% отстранлив капак со невидлив најлон патент. Слојот со висока густина од полиестерски влакна со дебелина од 8 см и неткаен материјал обезбедуваат одличен квалитет на спиење за домашните миленици. Нелизгачки дизајн душек за кучиња : долниот дизајн што не се лизга го прави креветот стабилен и спречува движење и поместување. Работи добро на дрвени подови, стандардни гајби или независни кревети за миленичиња на подот или на земја. Опции со повеќе големини : S : 50x40x8cm, M : 65x50x8cm, L : 80x60x8cm. Опишете : Висококвалитетен душек за кревет за кучиња : цврстиот водоотпорен ленен материјал и тешката подлога го прават водоотпорен и отпорен на масло, а облогата од памучни влакна го прави издржлив и може да се користи долго време. Погоден за мали или големи кучиња.Супер душек 100% отстранлив капак со невидлив најлон патент.Слојот со висока густина од полиестерски влакна со дебелина од 8 см и неткаен материјал обезбедуваат одличен квалитет на спиење за домашните миленици.Нелизгачки дизајн душек за кучиња : долниот дизајн што не се лизга го прави креветот стабилен и спречува движење и поместување. Работи добро на дрвени подови, стандардни гајби или независни кревети за миленичиња на подот или на земја.

Други карактеристики

Features:
Waterproof
Type:
Mattress
Type:
puppy
Material:
linen
Weight:
1200g
Package includes:
1*pet mattress
Notice:
Please allow an error of 2-4cm.:
Due to the display pixels and light, there may be a slight color difference.:
Please consider the size of your dog when making a decision. If this is the size your dog likes, please order a larger size to get more space. If in doubt, please zoom in!:
Suitable for pet cats, dogs or rabbits . :

Најдобри понуди