.

.

Григлс Болт Бади Куче Играчки, Светло Сина, 8

Григлс Болт Бади Куче Играчки, Светло Сина, 8

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Долгата форма е лесна за сопствениците да ја фрлат и кучињата да ја грабнат Особено добро за мали раси на кучиња. Секоја играчка за чкрипење мери 8". Цик-цак завртки во боја. Везени лица со привлечни изрази. Долгата форма е лесна за сопствениците да ја фрлат и кучињата да ја грабнат. Особено добро за мали раси на кучиња. Секоја играчка за чкрипење мери 8". Цик-цак завртки во боја. Везени лица со привлечни изрази. Григлс Болт Пријатели чкрипење играчки имаат извезени лица со привлечни изрази.

Други карактеристики

Најдобри понуди