.

.

Бестиа Метал Вистинска Кожа Персонализиран Ремен За Кучиња, Само ГОЛЕМИ Раси, Трска Корсо, Ротвајлер, Боксер, Преса, Булмастиф, Дого, Кожа, Мека Обложена.

Бестиа Метал Вистинска Кожа Персонализиран Ремен За Кучиња, Само ГОЛЕМИ Раси, Трска Корсо, Ротвајлер, Боксер, Преса, Булмастиф,

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

100 % вистинска кожа Рачно изработен квалитет од Бестија. Само големи раси!. Мека поместена градна плоча за максимална удобност. ПЕРСОНАЛИЗИРАНО СО ИМЕТО НА ВАШИТЕ КУЧИЊА ВРЕЖАНО НА НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК. БЕСТИЈА прилагодена ОПРЕМА за КУЧИЊА претставува : персонализиран" Метален " ремен за големи кучиња. Овој ремен има 2 плочи од нерѓосувачки челик, големиот може да се персонализира со името на вашите кучиња! Основниот слој на овој ремен е ремен со дебелина од 4 мм кожа со највисок квалитет. Тој е многу силен и издржлив. Внатрешниот слој е нашата единствена мека перница од ортопедска пена. Достапни големини : l/XL големина : одговара на сите големи раси кои започнуваат со големина на градите од : 23,6 инчи (60 см), се вклопуваат до големина на градите од 45,3 инчи (115 см) и помал обем на вратот од 17 до 25 инчи (43 до 63,5 см) XXL големина : одговара на сите џиновски раси кои започнуваат со големина на градите од : 37,4 инчи (95 см), до големина НА градите ОД 57 ИНЧИ (145 см) и помал обем на вратот од 21 до 33 инчи (53 до 83,5 см) внимание! Оваа големина се вклопува само на џиновски раси, како булмастиф, кавкаско овчарско куче, Кангал, Сент Бернард, Њуфаундленд, Неаполски Мастиф итн.

Други карактеристики

Најдобри понуди