.

.

Куче Јака Утлегар Супермен Штит Лента Сина Жолта Црвена 18 до 32 Инчи 1,5 Инчен Широк

Куче Јака Утлегар Супермен Штит Лента Сина Жолта Црвена 18 до 32 Инчи 1,5 Инчен Широк

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

Одговара на 18-32" големина на вратот и е широк 1,5" Јаката јаже кое крепи утлегар обезбедува олеснување на притисокот врз душникот на вашите кучиња со дистрибуција на рамномерен притисок околу вратот кога се влече. Се одликува со прекрасни живописни уметнички дела. Јаката е изработена од полиестер со висока густина и пластична штипка која е прекумерно дизајнирана во дебелина, осигурувајќи дека ќе издржи се што може да изнесе вашето домашно милениче. Овој производ е рачно изработен во САД со Тока Надолу и е официјално лиценциран од СТРИПОВИ на ДК. Појавување води/каишки на располагање. Вашето куче ќе зборува за градот кога луѓето ќе забележат дека ја носат Оваа прекрасна Јака За Кучиња Јаже! Изработена од полиестер со висока густина и издржливи челични компоненти, оваа јака е изградена да трае. Оваа јака е совршена алатка за обука на миленичиња. Се одликува со прекрасни уметнички дела обоени во ткаенината, кои нема да исчезнат.

Други карактеристики

Најдобри понуди