.

.

Облека за миленичиња облека за кучиња памук елек есен и зимски топли празнични кошули пролетни летни облеки за мали раси кутре Теди надолу јакна

Облека за миленичиња облека за кучиња памук елек есен и зимски топли празнични кошули пролетни летни облеки за мали раси кутре Теди

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

Материјал - Полиестер + ТЦ (полиестер/памук) ткаенина и полиестерска подлога Тој е густ, издржлив и лесен за кучињата да носат во студената зима или есенски месеци. Модерен стил реверзибилно палто за кучиња - меко и топло внатре, копчињата за прицврстување на вратот и стомакот го прават палтото многу лесен за прилагодување, ставање и полетување. Апликација - Погодна за повеќето мали и средни, како што се Теди, Чихуахуа, пудлица, Шелти, итн. Погоден за сите активности во затворен или на отворено. Дебела, лесна, ветровито, многу мека, удобна и топол кучиња елек на вашето кученце во ладно време. Те молам забележи. За цел, облеката што ја добивате ќе има бразда. Ве молиме, не грижете се, ова бразда ќе исчезне по првото миење или пеглање. Облека за облека за миленичиња за плакарот облека за домашни миленичиња облека за кучиња памучна облека елек пад и зима топло британски памук мечето затоплување на јакната. За целта, облеката што ја добивате ќе има бразда. Ве молиме, не грижете се, ова бразда ќе исчезне по првото миење или пеглање.

Други карактеристики

Најдобри понуди