.

.

Производи за миленичиња од миленичиња Англија фудбалски екран за печатење кошула, голема, црна

Производи за миленичиња од миленичиња Англија фудбалски екран за печатење кошула, голема, црна

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Наменето за крајна удобност Направено да се лизне над главата на кучето. 50/50 мешавина од поли памук, машинско миење внатре. Наменето за крајна удобност. Направено да се лизне над главата на кучето. 50/50 мешавина од поли памук, машинско миење внатре. Поли/памучна кошула без ракави за секојдневно носење, двојно зашиена на сите вистински места за удобност и издржливост!.

Други карактеристики

Најдобри понуди