.

.

Череп октопод миленичиња худи зимска кошула со качулка со капа за кучиња мачки кутре облека симпатична печатена подарок

Череп октопод миленичиња худи зимска кошула со качулка со капа за кучиња мачки кутре облека симпатична печатена подарок

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

полиестер Направени во САД или увезени. Ткаенина : Материјалот на џемпер со качулка со миленичиња е изработен од полиестерски ткаенини, кои се микро-еластични, дишат, пријателски за кожата, меки и удобни. Заштита : Облеката со качулка со миленичиња е заштитена од сончање на отворено, спречува да се извади крзното и е меко во затворено за да се спречи опаѓање на косата. На вашето домашно милениче мора да му треба таков џемпер во есен и зима, што е топло и убаво. Моден стил : Маичка за миленичиња е стил на качулка, моден стил на хип-хоп и дизајн на велкро, кој може да се прилагоди според големината на миленичињата. Тој е модерен и привлечен. Инструкции за перење : Симпатична и мека облека за миленичиња може да се измие со рака или да се измие машина, да не се впива долго време, не бели бели, а температурата на течноста за перење не треба да надминува 45ºC. Забелешка : Ве молиме изберете ја големината на џемпери со качулка за миленичиња според табелата со големина. Ако не сте сигурни, пукајте еден двор поголем. Направени во САД или увезени. Ткаенина : Материјалот на џемпер со качулка со миленичиња е изработен од полиестерски ткаенини, кои се микро-еластични, дишат, пријателски за кожата, меки и удобни. Заштита : Облеката со качулка со миленичиња е заштитена од сончање на отворено, спречува да се извади крзното и е меко во затворено за да се спречи опаѓање на косата.

Други карактеристики

Најдобри понуди