.

.

Тока Надолу DLS-W33007-W Поводник Сплитер-Ditsy Цветни Жолта/Бела/Кафеава, 1.5 W-30 L

Тока Надолу DLS-W33007-W Поводник Сплитер-Ditsy Цветни Жолта/Бела/Кафеава, 1.5 W-30 L

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

Овој сплитер за поводник е 30" во вкупна должина и 1,5" широк Живописен и смел, овој прекрасен, полиестерски сплитер за поводник за кучиња е направен за да го покаже уникатниот стил на вашите кучиња низ сите сезони. Со над инженерски клип и силен прстен, овој издржлив сплитер може да издржи се што вашите кучиња можат да јадат. Овој производ е рачно изработен во САД Со Тока Надолу и е официјално лиценциран со Тока Надолу. Достапни се соодветни каишки и јаки. Живописен и смел, овој прекрасен, полиестерски сплитер за поводник за кучиња е направен за да го покаже уникатниот стил на вашето куче низ сите сезони. Со над инженерски клип и силен прстен, овој издржлив сплитер може да издржи се што вашите кучиња можат да јадат. Овој производ е официјално лиценциран со Тока Надолу.

Други карактеристики

Најдобри понуди