.

.

Петсвау Пет Бустер Седиште За Мали Кучиња Набљудување Куче Автомобил Седиште Безбедност Кученце Кученце Возила Кревет За Предното Седиште, Црна

Петсвау Пет Бустер Седиште За Мали Кучиња Набљудување Куче Автомобил Седиште Безбедност Кученце Кученце Возила Кревет За Предното Седиште, Црна

DEN 1055.84

Количина на стоки
Тековен

Цврста Структура-15" L x 16 "W x 14" H, погоден за мали кучиња до 35 фунти, или кученце куче како што е чивава Реверзибилен лагер совршен и за лето и за зима. Машина за перење. Направете Патување Многу Побезбедно и Полесно - безбедно се прицврстува на безбедносните ремени на автомобилите и доаѓа со 2 безбедносни ремени за вашите младенчиња темперамент за безбедност. Домашните миленици лесно можат да легнат и удобно да заспијат како да се дома додека патуваат. Подигнато Седиште За Засилување На Кучиња-со цврста рамка со висина од 7 инчи што ги поддржува нивоата на креветот, миленичињата можат да гледаат низ прозорецот на предното седиште. Нема потреба да го кревате креветот повисоко. Лесна Инсталација и Складирање - Лесно поставување и уривање за складирање во багажникот, дојдете со платно торба за носење и упатства за склопување. Два големи џебови за каишки играчки. Ние исто така ви нудиме 100% Гаранција За Задоволство Без Ризик за да ви дозволиме да купите со доверба; без прашања. Сепак, ние сме сосема сигурни дека ќе бидете супер импресионирани од корисното безбедносно седиште за кучиња за кучиња, кое не само што е ефикасно, туку и со разумна цена. Миленичиња Куче Засилувач Седиште За Големи Кучиња Дали некогаш сте биле загрижени за безбедноста на вашите миленици додека возите? Дали понекогаш се грижите дека вашите миленици се чувствуваат досадно во патувањето низ крос-кантри? Дали некогаш сте биле расеани од вашите миленици додека се концентрирате на возење? Ако е така, ќе ви треба ова куче автомобил седиште.

Други карактеристики

Најдобри понуди