.

.

Голема и мала облека за кучиња есен и зимска поставена памучна јакна со памук четири метри опкружени кучиња мачки облека миленичиња миленичиња

Голема и мала облека за кучиња есен и зимска поставена памучна јакна со памук четири метри опкружени кучиња мачки облека миленичиња миленичиња

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

Квалитет - 100% сосема нов, испорака со целосно следење и пристигнува за 8 - 20 дена Специјална модерна облека за кучиња - Мекиот материјал не само што го одржува вашето домашно милениче топло во просторијата за ниска температура во зима или лето, туку и убаво го облекува. Погодно - Погодно за пролетна зима или есен. Чувајте го вашето домашно милениче топло и удобно за време на секоја активност на отворено. Совршено за секој празник како Денот на благодарноста, Велигден, Ноќта на вештерките, роденденот, свадбата, парадата, фотошутот, забавата за викенд или костумот на Далиј. Во меѓувреме, подароци за миленичиња - не само погодни за домашни миленици да носат во секојдневниот живот, туку и совршена декорација за разни забави. Уникатен и стилски дизајн кој му овозможува на вашето домашно милениче да привлече големо внимание и восхит. Совршен подарок за модерни миленичиња и сопственици на миленичиња. Услуга по продажба - Ви благодариме што ги купивте нашите производи, доколку имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ви посакувам среќен шопинг!.

Други карактеристики

Најдобри понуди