.

.

ПЕТ ШОУ 8 парчиња Карирани Мали Кучиња Јака Лак Врски Кученца Мачки Јака Шарм Додатоци Слајдови Приврзаност Лакови За Роденден Свадбени Забави Избрани

ПЕТ ШОУ 8 парчиња Карирани Мали Кучиња Јака Лак Врски Кученца Мачки Јака Шарм Додатоци Слајдови Приврзаност Лакови За Роденден Свадбени Забави

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Јаката шармира лакови е околу 3,6*2 инчи Добро се вклопуваат за мали и средни кучиња, кученца, мачки, зајаци и свињи. Еластичните гумени ленти на грбот обично се вклопуваат за 1,5-3см (0,59-1,2 инчи) широки јаки. Тие можат лесно да се лизгаат на јаки. Мерачот е памук и многу мек, така што тие нема да им донесат товар на вашите миленици. Ќе добиете 8 различни бои како слики. Различни бои одговараат за различни прилики. Тие се многу убави и совршени за секојдневно одење, играње и роденден, Свадба И ноќта На Вештерките божиќ фестивал партии. Тие ќе ги направат вашите миленици послатки и извонредни. Тие се совршени за сопственици на миленичиња, продавници за миленичиња, чувари на миленичиња. Тие ќе ви донесат многу изненадување. Уживајте во нив.

Други карактеристики

Најдобри понуди