.

.

Дин &засилувач; Тајлер Месинг Плоча Куче Јака Со Гроздобер Стил Плочи и Месинг Тока, 34 од 1-1/2-Инчен, Кафеава

Дин &засилувач; Тајлер Месинг Плоча Куче Јака Со Гроздобер Стил Плочи и Месинг Тока, 34 од 1-1/2-Инчен, Кафеава

DEN 2719.20

Количина на стоки
Тековен

Направено Од Врвен Квалитет Европска Кожа Гроздобер стил месинг позлатени плочи И Месинг тока и Д-прстен. Достапно во Различни големини. Бои : Црна, Кафеава, Тен, Розова, Бела; Одговара На Вратот 32 До 36. Направено Од Врвен Квалитет Европска Кожа. Гроздобер стил месинг позлатени плочи И Месинг тока и Д-прстен. Достапно во Различни големини. Бои : Црна, Кафеава, Тен, Розова, Бела; Одговара На Вратот 32 До 36. Месинг Плоча кожа куче јака карактеристики гроздобер стил месинг плочи за малку екстра пица. Одлично за широк спектар на активности со вашето куче.

Други карактеристики

Најдобри понуди