.

.

Куче Џемпери Качулка Костим Куче Пижами Топла Облека Миленичиња Облека Кученце Комбинезон Кученце Пуловер Куче Маици Кученца Елек

Куче Џемпери Качулка Костим Куче Пижами Топла Облека Миленичиња Облека Кученце Комбинезон Кученце Пуловер Куче Маици Кученца Елек

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Памук Миење Раце Само. ●Брза Испорака●7-20 дена!!!!! Има за цел да избере побрза логистика за вас. Материјал : чист памук, дише, стилски, еластичност и пријатна. Облека за миленичиња, ефикасно ја апсорбира нивната пот и плунка; обезбедува погодност за облекување и полетување, нема лесно да ги изнервирате вашите кучиња кога ги облекувате. Пуловер Дизајн Пижами За кучешки качулки не само што ја штити главата, го прави вашето домашно милениче попривлечно, преслатко, привлечно и модерно за носење пролетнаumn и зима, туку и ги прави вашите кученца потопли во студено време. ●Удобен и Издржлив, мек на допир, лесен за носење и чистење, лесен и низок товар за носење, не е лесен за бледнеење, може да се нанесува долго време, давајќи им на вашите миленици чувство на удобност и благост. соодветно за мали или средни кучиња и мачки, како што се чивава, Ших цу, Пудлица, Померанец, плишано куче, мачка со кратка коса и така натаму. Ве молиме изберете соодветна големина за вас слатко кученце. ①Прилика ги Исполнуваат повеќето барања за големина на кучиња за миленичиња. Совршено за вашето кученце да го носи за да спие добро, секојдневно или празнично носење, забави и фестивалски прилики, пешачење и на отворено. Погоден за секојдневно носење и ноќна облека за пижами. Добар избор На Божиќ, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Роденден, Денот НА Вљубените, САМОСТОЈНА Модна Носија и Фотографии. ●Висококвалитетна Гаранција●нашиот главен приоритет е задоволството на клиентите. Ние секогаш се стремиме кон обезбедување на најдобар производ и врвна услуга за пријателите на секој купувач и вас. Доколку има некаков проблем со производот, слободно контактирајте не во рок од 30 дена и ние ќе ви дадеме промена или враќање и целосна наплата. Добредојдовте Во Продавницата Ксилокер. За да ви обезбедиме висококвалитетни производи и најдобра услуга за клиентите. Нашата продавница има активности за промоција и попуст од големи размери, САМО за да ви овозможи пријатно шопинг искуство.

Други карактеристики

Најдобри понуди