.

.

Мибоул Автоматски Фидер За Миленичиња Со Микрочип Со Вклучен Диск ЗА ИДЕНТИФИКАЦИЈА-За Мачки и Мали Кучиња-Бесплатен Сад Бпа И Бхт И Затворен Грб-Одличен За Специј?

Мибоул Автоматски Фидер За Миленичиња Со Микрочип Со Вклучен Диск ЗА ИДЕНТИФИКАЦИЈА-За Мачки и Мали Кучиња-Бесплатен Сад Бпа И Бхт И Затворен

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

Работете попаметно не потешко Фидерот За Миленичиња Со Микрочип Мибоул е отпорен на манипулации и автоматски го открива уникатниот микрочип на вашето домашно милениче што ви овозможува да имате мир на умот дека вашето домашно милениче може да пасе во текот на денот без да недостасува храна. Практичниот компактен дизајн зазема малку простор во вашиот дом, а со целосно затворен дизајн, обезбедува постојаните миленичиња да не можат да пристапат до храна одзади или од страни за време на хранењето.

Други карактеристики

Најдобри понуди