.

.

Брава Надолу Мачка Јака Отцепена Панда Мечка Повторете 6 до 9 Инчи Широк 0,5 Инчи

Брава Надолу Мачка Јака Отцепена Панда Мечка Повторете 6 до 9 Инчи Широк 0,5 Инчи

DEN 324.00

Количина на стоки
Тековен

Отцепената јака за мачки одговара на големината на вратот од 6-9 инчи и е широка 1/2 инчи Оваа јака за мачки содржи убави, оригинални уметнички дела и издржливи компоненти. Јаката е изработена од полиестер со висока густина и пластична штипка која е прекумерно дизајнирана во дебелина, осигурувајќи дека ќе издржи се што може да изнесе вашето домашно милениче. Овој производ е рачно изработен во САД Со Тока Надолу и е официјално лиценциран со Тока Надолу. Појавување води/каишки на располагање. Оваа јака за мачки содржи убави, оригинални уметнички дела и издржливи компоненти. Јаката е изработена од полиестер со висока густина и пластична штипка која е прекумерно дизајнирана во дебелина, осигурувајќи дека ќе издржи се што може да изнесе вашето домашно милениче. Овој производ Е Направен во САД со Тока Надолу и официјално лиценциран со Тока Надолу.

Други карактеристики

Најдобри понуди