.

.

Л ' чик ИГРАЧКА ЗА Заби СО МРАЗ, Играчка За Џвакање Кучиња, Интерактивна Играчка За Кучиња, Забавни Играчки За Миленичиња, Играчка За Играње Миленичиња, Летни Играчк?

Л ' чик ИГРАЧКА ЗА Заби СО МРАЗ, Играчка За Џвакање Кучиња, Интерактивна Играчка За Кучиња, Забавни Играчки За Миленичиња, Играчка

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

ИГРАЧКА ЗА ЏВАКАЊЕ КУЧИЊА-играчката во форма на сладолед е идеален соиграч за вашиот petsIt спречува штетно џвакање кај кученца и мали кучиња, а исто така ги држи окупирани. Најдобро се користи во потопла клима. ИНТЕРАКТИВНА ИГРАЧКА ЗА КУЧИЊА-играчката е совршена за нивното никнување на забите и здравјето на забите. Го одржува вашето домашно милениче ангажирано и ја намалува секоја досада или вознемиреност што може да ја доживеат. Можете да го исполните природниот нагон на вашето куче да џвака и да ја ослободи затворената енергија во процесот на користење на оваа играчка за џвакање. ЛЕСЕН за УПОТРЕБА-постапката за играње и џвакање бара само неколку чекори : извадете го капачето, наполнете го предметот со вода, поставете го во замрзнувач, а потоа оставете го вашето домашно милениче да игра откако целосно ќе се замрзне. Помалку ви одзема време да се подготвите и вашето крзнено бебе ќе ужива во студот додека ја џвака ледената играчка!. МАТЕРИЈАЛ И НЕГА-тоа е бпа слободен и направен од силикон. Овие го прават лесен за чистење и удобен за употреба од вашите миленици. Вашите миленици можат да добијат придобивка од совршената хигиена на забите без грижи. ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ЗА КУЧИЊА : Кога се сомневате, играчката за заби со конус со мраз е најдобриот подарок за родендени на бебиња со крзно или за која било друга таква пригода. Миленичињата ќе мавтаат со опашките воодушевени кога ќе ја видат оваа нивна нова играчка.

Други карактеристики

Најдобри понуди