.

.

Куче Темперамент Благодарноста Тиква Пита Миленичиња Прилагодливи Надворешен Елек Прицврстува Х-Голем

Куче Темперамент Благодарноста Тиква Пита Миленичиња Прилагодливи Надворешен Елек Прицврстува Х-Голем

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Изработена Од Висококвалитетен Полиестер, А Внатрешната Обвивка На Нашиот Ремен Е Дизајнирана Со Лесна Мрежа Што Ја Отстранува Влагата Што Го Одржува Вашето Домашно Милениче Поладно И Е Понежно За Палтото И Кожата За Поинтензивни Авантури На Отворено Рефлектирачки Ремени За Да Се Осигурате Дека Вашето Домашно Милениче Е Многу Видливо И Да Го Чувате Безбедно Ноќе. Можете Да Го Поврзете Поводник За Миленичиња На Д-Прстенот И Тоа Е Побезбедно На Преполн Улици. 2 Токи За Брзо Ослободување На Левата И Десната Страна За Да Ви Помогнат Брзо Да Го Ставите Елекот На Вашето Домашно Милениче. 4 Токи За Прилагодување За Прилагодување На Елекот До Совршена Големина За Вашето Домашно Милениче. Имаме Различни Избори За Големина За Мали, Средни И Големи Миленичиња, Ве Молиме Внимателно Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. Нема Да Се Плашите Да Го Однесете Вашето Домашно Милениче Или Вашето Кученце Насекаде, Бидејќи Ова Е Дефинитивно Без Појас За Елек За Бегство. Совршен Е За Секојдневно Пешачење, Трчање, Пешачење, Тренинг, Лов, Авантура На Отворено И Многу Повеќе!. Изработена Од Висококвалитетен Полиестер, А Внатрешната Обвивка На Нашиот Ремен Е Дизајнирана Со Лесна Мрежа Што Ја Отстранува Влагата Што Го Одржува Вашето Домашно Милениче Поладно И Е Понежно За Палтото И Кожата За Поинтензивни Авантури На Отворено. Рефлектирачки Ремени За Да Се Осигурате Дека Вашето Домашно Милениче Е Многу Видливо И Да Го Чувате Безбедно Ноќе.

Други карактеристики

Најдобри понуди