.

.

Основен Домашен Професионален Комплет За Чешлање Кучиња Клипер СО Низок Шум USB Полнење За Кучешка Мачка

Основен Домашен Професионален Комплет За Чешлање Кучиња Клипер СО Низок Шум USB Полнење За Кучешка Мачка

DEN 287.84

Количина на стоки
Тековен

ВОДООТПОРЕН ДИЗАЈН-Споредете со другите клипер за миленичиња, овој клипер игра добри перформанси во дизајнот против вода (Водоотпорен ОД IPX7 степен), така што целото тело на машинка за миленичиња може да се натопи во водата Целото тело на клипер за чешлање миленичиња може да се пере, исто така може да го одвои сечилото за чистење, погодно за употреба. 12 V СИЛЕН МОТОР за НАПОЈУВАЊЕ-Посилна моќност од безжичен клипер, Основни електрични тримери за кучиња со 12v силен мотор(6000р/мин). Моторот со голема ротирачка брзина обезбедува силна и трајна моќност на сечилата што работат, што значи исечете густа коса без блокирање, заглавување или влечење. Комплетот за чешлање миленичиња е совршен за сечење на која било големина и каква било дебелина на косата. 2 ВО 1 СЕЧИЛО ОСТРИ и БЕЗБЕДНИ - машинки за чешлање Миленичиња со 1 широка и 1 тесна глава на сечилото, кои можат да се отстранат, совршени за големи, средни, мали миленичиња, изработени од керамика погодна за кожата (цирконија) и нерѓосувачки челик. Сечилото е остро и безбедно, никогаш не се прегрева или ' рѓосува. Нема да заглави, давајќи му на вашето домашно милениче добро искуство за фризура. Отстранлив нож за лесна замена и чистење. Безжичен и безжичен дизајн На ПОЛНЕЊЕ И полнење за лесен за употреба.

Други карактеристики

Најдобри понуди