.

.

Тока-Надолу 15-26 Змија Кожата 4 Пластични Клип Јака, Големи

Тока-Надолу 15-26 Змија Кожата 4 Пластични Клип Јака, Големи

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Одговара на 15-26" големина на вратот и е широк 1" Живописна и смела, оваа прекрасна полиестерска јака за кучиња е направена за да го покаже уникатниот стил на вашите кучиња низ сите сезони. Со преинженерска пластична тока и силен Д-прстен, оваа издржлива јака може да издржи што и да може да направи вашето куче. Овој производ е рачно изработен во САД Со Тока Надолу и е официјално лиценциран со Тока Надолу. Појавување води/каишки на располагање.

Други карактеристики

Најдобри понуди