.

.

ГОФИДИН ПЕТ ПАНВС КАПА СО ВИЗОР, Слатка украс за глава за кучиња, додаток за производи за кученца на отворено

ГОФИДИН ПЕТ ПАНВС КАПА СО ВИЗОР, Слатка украс за глава за кучиња, додаток за производи за кученца на отворено

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

Кул и уникатен - визирот со две дупки на врвот е дише и удобен Дизајнот на шапката од сонце ги штити кучињата од сонцето. Симпатична и модерна капа - капа од сонце, направете го вашето куче да изгледа убаво и шармантно. Обем на главата : S/34-35cm, M/37-39cm, L/40-44cm. Погодна сезона : Пролет и есен. Кул и уникатен - визирот со две дупки на врвот е дише и удобен. Дизајнот на шапката од сонце ги штити кучињата од сонцето. Симпатична и модерна капа - капа од сонце, направете го вашето куче да изгледа убаво и шармантно. Обем на главата : S/34-35cm, M/37-39cm, L/40-44cm. Погодна сезона : Пролет и есен. Обезбедување на главата : S/34-35 CM, M/37-39 CM, L/40-44 CM Тежина на производот : S/15 G, M/20 G, L/27 G материјал : Оксфорд, Canvas, Mesh Size : S, M, L Погодна сезона : Пролет и есен пакет вклучува : 1*капаче за кучиња Белешка : Рачно мерење, ве молиме, дозволете мали грешки на големината.

Други карактеристики

Најдобри понуди