.

.

Џемпер за кучиња желка за плетење кучиња цврста боја кутре џемпер топла мачка џемпер џемпери за кучиња за мали кучиња

Џемпер за кучиња желка за плетење кучиња цврста боја кутре џемпер топла мачка џемпер џемпери за кучиња за мали кучиња

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

5 големини на располагање - XS (Grath на вратот : 9 "; градите : 14"; должина на задниот дел : 10 "), изберете ја вистинската големина со мерење на градите на кучето, должината на грбот и вратот, не само врз основа на тежина и раса Ве молиме choose the correct size according to our size chart before shopping. Upgrade Fabric 95% polyester + 5% spandex, Super soft, stretchy and lightweight, Classy high quality. This turtleneck dog sweater woven with a fine knitted fabric perfect for keeping warm in Студените утра, пролетта, есента или зимата, дишењето и еластичната плетена ткаенина создава опуштено вклопување. Едноставно и стилска - цврстата боја е секогаш мода, секогаш најдобриот моден придружник во гардеробата на вашето домашно милениче, џемперот за кучиња од желка е совршен избор за А. Студен ден! Обичен плетен џемпери во шема на бранови се стилски и топло. Оставете го вашето куче да ужива во удобноста во неговиот омилен џемпер секој ден.

Други карактеристики

Најдобри понуди