.

.

Mirage Pet Products 8-инчен Aberdoggie Christmas Brigman Print Mirts за домашни миленици, X-Small, Emerald Green

Mirage Pet Products 8-инчен Aberdoggie Christmas Brigman Print Mirts за домашни миленици, X-Small, Emerald Green

DEN 292.16

Количина на стоки
Тековен

Наменето за крајна удобност Направено да се лизне над главата на кучето. 50/50 мешавина од поли памук, машинско миење внатре. Наменето за крајна удобност. Направено да се лизне над главата на кучето. 50/50 мешавина од поли памук, машинско миење внатре. Поли/памучна кошула без ракави за секојдневно носење, двојно зашиена на сите вистински места за удобност и издржливост!.

Други карактеристики

Најдобри понуди