.

.

Подигнување на миленичиња за миленичиња - Универзитетски чудовишта Монструс наредени - долг 4 стапки - 1 „широк

Подигнување на миленичиња за миленичиња - Универзитетски чудовишта Монструс наредени - долг 4 стапки - 1 „широк

DEN 319.84

Количина на стоки
Тековен

Подигнување на миленичиња за миленичиња - Универзитетски чудовишта Монструс наредени - широк 4 стапки - широк 1 " Овој поводник на кучиња од мода напред е одличен начин да ги покажете вашите омилени ликови или брендови. Трајните компоненти и убавото печатење обезбедуваат боите да продолжат да се појави за наредните години! Изработено е од полиестер со висока густина и челик Buckle-Down Inc. и официјално лиценциран од Дизни.

Други карактеристики

Најдобри понуди