.

.

Куче Појас Мачка Темперамент Мачка Поводник Автомобил Седиште За Кучиња Куче Патување Додатоци.Мултифункционален Прилагодлив Дневен Ремен За Автомобил За Повеќе

Куче Појас Мачка Темперамент Мачка Поводник Автомобил Седиште За Кучиња Куче Патување Додатоци.Мултифункционален Прилагодлив Дневен Ремен

DEN 1334.40

Количина на стоки
Тековен

Чувајте го вашиот крзнен пријател безбеден во автомобилот СО Прицврстувачи За Автомобили ЗА Кучиња МАОЈОНГ-задолжителен додаток за автомобил за секој родител на домашно милениче; Со прилагодливи ремени и клипови за безбедносни ремени, нашите прицврстувачи за кучиња обезбедуваат сигурно вклопување и се компатибилни со секој автомобил;. Достапно во црна, сива, црвена, розова и сина боја, Нашите Ремени За Автомобили За Кучиња се совршена комбинација на стил и функција;. Изработени од врвни материјали и компатибилни со јаки и поводници за кучиња, овие ремени се основно снабдување со миленичиња за секое возење со автомобил;. Без разлика дали имате мало или големо куче, нашите прицврстувачи за кучиња без влечење обезбедуваат максимална удобност и безбедност за вашето сакано милениче во автомобилот.

Други карактеристики

Најдобри понуди