.

.

Дин и Тајлер 30-инчи Бизнис крај јака со 6 метри loveубов да шета по поводник, кафеава

Дин и Тајлер 30-инчи Бизнис крај јака со 6 метри loveубов да шета по поводник, кафеава

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

Рачна плетенка кожа на двата краја Достапно во различни големини. Достапно во црни и кафеави бои. Цврст месинг хардвер. Рачна плетенка кожа на двата краја. Достапно во различни големини. Достапно во црни и кафеави бои. Цврст месинг хардвер. Дин и Тајлер пакет од 2 артикли, еден од месинг за јака од деловна активност, 30 "со/плус една loveубов што одговара на поводник, 6 метри со цврст месинг хардвер, двата производи се кафеави.

Други карактеристики

Најдобри понуди