.

.

Облека за кучиња од ореви миленичиња зимски фустан топло кутре фустани палто топла дебела памучна облека

Облека за кучиња од ореви миленичиња зимски фустан топло кутре фустани палто топла дебела памучна облека

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Памук, кадифе Убиството на лакот го прави миленичето да изгледа повеќе деликатно. Мека и топло, топло и удобно. Дајте му на вашето домашно милениче топла зима. Исклучително деколте, погодно за ширина на рамото. Исклучителни мали манжетни, удобни и непријатни. Убиството на лакот го прави миленичето да изгледа повеќе деликатно. Мека и топло, топло и удобно. Дајте му на вашето домашно милениче топла зима. Исклучително деколте, погодно за ширина на рамото. Исклучителни мали манжетни, удобни и непријатни. Развој на лак го прави миленичето да изгледа повеќе деликатно. допир, пријателски за кожата и топло. Со кадифе внатре, тој е деликатен и мек и има добро задржување на топлината. Пакетот вклучува : 1 x Пет јакна : 1. Поради рачно мерење, оставете 1-3 см, а разликата помеѓу различни бои е 3-5 грам. Поради разликите во екранот, бојата може да биде различна од она што го очекувате, дозволете ја.

Други карактеристики

Најдобри понуди