.

.

ВАЛИКЛУД 1 ПАРЧЕ Шамија Од Чипка Од Миленичиња Практично Марамче За Зајаци За Миленичиња За Божиќ

ВАЛИКЛУД 1 ПАРЧЕ Шамија Од Чипка Од Миленичиња Практично Марамче За Зајаци За Миленичиња За Божиќ

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

Чипка Нежен стилски дизајн, вистинска симпатичност и светли бои го прават вашето домашно милениче повеќе и привлечно. Бидете практични во секоја пригода и направете го вашето домашно милениче рамномерно. Со оваа јака за шамија за миленичиња, нема да мора да се грижите дали миленичињата ќе ја извалкаат косата кога јадат. Одлична идеја е да го облечете вашето домашно милениче за забава и одличен подарок за вашите крзнени пријатели. Квалитетни материјали од чипка и ѕвонче и безбедни за одржување на вашето домашно милениче дише и удобно. Описиграњето со вашите мали пријатели може да биде забавно и пријатно искуство за вас и, и оваа висококвалитетна, лесна шамија за миленичиња е изработена од дише и цврста чипка и ѕвонче, многу практична и издржлива. Многу погоден за носење миленичиња, мачки или зајаци, смешни и креативни.Карактеристики-Боја : Избрана Боја.- Материјал : Чипка и Ѕвонче.- Големина М : Околу 27. 20 инчи; (Погоден за обем на вратот 25 - 30см околу 5кг).- Квалитетни материјали од чипка и ѕвонче и безбедни за одржување на вашето домашно милениче дише и удобно.

Други карактеристики

Најдобри понуди