.

.

Лесни Влошки За Отпадоци За Мачки, Броење 500-12 х 17 Влошки За Кученца За Еднократна Употреба-Апсорпција На Светлина , Водоотпорни Подлоги-Заштитници За Облоги За Инва

Лесни Влошки За Отпадоци За Мачки, Броење 500-12 х 17 Влошки За Кученца За Еднократна Употреба-Апсорпција На Светлина , Водоотпорни

DEN 957.60

Количина на стоки
Тековен

ЗАШТИТА ОД ТЕЧНОСТ И МИРИС : двојните слоеви на полимерна и ткаена ткаенина за полнење на овие влошки за тенџере штитат од течности и ги запираат лошите мириси во нивните траги одлично за обука на мачки и кучиња, обука за тенџере или заштита од инконтиненција. ЛЕСНА И ПРЕНОСЛИВА ЗАШТИТА : полимерната подлога има тенок преден дел што не е само удобен прелив за столици и каучи, туку е и заштитна подлога наменета за апсорпција на светлина. ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : овие мали влошки за кревети за еднократна употреба се наменети за постари лица и возрасни со инконтиненција, како и за мали деца и деца кои ги навлажнуваат своите кревети. Совршени за обука на домашни миленици, тие исто така прават одлични влошки за еднократна употреба за бебиња!. ПРАКТИЧНА ГОЛЕМИНА : Без разлика дали ви требаат влошки за мачки, влошки за мочање или дискретни навлаки за инвалидска количка, стол или кауч, овие абсорбентни влошки од 17" х 12 " (30 х 43 см) се совршена големина!. ПРОФЕСИОНАЛНИ МЕДИЦИНСКИ ВЛОШКИ : овие влошки за инконтиненција се без латекс и се наменети за болници, медицински установи, како и за домашна употреба! Набавка ви дава ист квалитет медицински материјали добрите употреба за вашата куќа!. ЗАШТИТА ОД ТЕЧНОСТ И МИРИС : двојните слоеви на полимерна и ткаена ткаенина за полнење на овие влошки за тенџере штитат од течности и ги запираат лошите мириси во нивните траги. одлично за обука на мачки и кучиња, обука за тенџере или заштита од инконтиненција.ЛЕСНА И ПРЕНОСЛИВА ЗАШТИТА : полимерната подлога има тенок преден дел што не е само удобен прелив за столици и каучи, туку е и заштитна подлога наменета за апсорпција на светлина.

Други карактеристики

Најдобри понуди