.

.

Држач за листови за фен со магнетски фен со капак, чиста фен за фен за диспензерот Правоаголен магнетно ткиво држач за бања, кујна, алишта за перење

Држач за листови за фен со магнетски фен со капак, чиста фен за фен за диспензерот Правоаголен магнетно ткиво држач за бања,

DEN 423.84

Количина на стоки
Тековен

Стр Добро изработка, добра текстура, рециклирана употреба и долг животен век. Практично за употреба. Внимателно материјалите ја прават кутијата многу и, и можат да ви служат подобро. Компактна големина, лесна и лесна за употреба, може да ги задоволи вашите потреби за складирање на хартиени крпи. Совпаѓањето на бојата е едноставно и елегантно, погодно за разни стилови на украсување на домови. Едноставниот дизајн може добро да го украси вашиот простор за живеење и да ја зголеми удобната атмосфера. Добро изработка, добра текстура, рециклирана употреба и долг животен век. Практично за употреба. Внимателно материјалите ја прават кутијата многу и, и можат да ви служат подобро. Компактна големина, лесна и лесна за употреба, може да ги задоволи вашите потреби за складирање на хартиени крпи. Совпаѓањето на бојата е едноставно и елегантно, погодно за разни стилови на украсување на домови. Едноставниот дизајн може добро да го украси вашиот простор за живеење и да ја зголеми удобната атмосфера. Опис Оваа ставка е прилично корисна за држење на ткиво на хартија. Споредете со традиционалната решетка за тоалетна хартија, оваа кутија за ткиво е посилна и повеќе. Тоалетна хартија нема да стане влажна. Дизајнот на решетката за складирање е погодно за да се одржат мали артикли.

Други карактеристики

Најдобри понуди